Povodňový plán obce ZávišiceHladinoměry - Závišice

Štramberk (Sedlnice)

Hlásný profil kat. C je umístěn na silničním mostu přes Sedlnici poblíž rekreačního střediska. Profil monitoruje hlídková služba města. Je vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Závišice, která se nachází na toku pod městem a také příslušné ORP (Kopřivnice). Provozovatelem hladinoměru je město Štramberk.

Závišice (Sedlnice)

Hlásný profil kat. C je umístěn na silničním mostu nedaleko objektu č. p. 207. Profil monitoruje hlídková služba obce. Je vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Obec dále varuje obec Sedlnice, která se nachází na toku pod obcí a také příslušné ORP (Kopřivnice). Provozovatelem hladinoměru je obec Závišice.

Ženklava (Sedlnice)

Hlásný profil kat. C je umístěn na hlavním silničním mostě v severní části obce nedaleko č. p. 57. Profil monitoruje hlídková služba obce a je vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Obec dále varuje město Štramberk, které se nachází na toku pod obcí, a také ORP Kopřivnice. Provozovatelem hladinoměru je obec Ženklava.