Povodňový plán obce ZávišiceHladinoměry - Závišice

Štramberk (Sedlnice)

Hladinoměrné čidlo kat. C ve správě města Štramberk je umístěno na silničním mostu přes Sedlnici poblíž rekreačního střediska. Profil monitoruje hlídková služba města, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Město dále varuje obec Závišice, která se nachází na toku pod městem a také příslušné ORP (Kopřivnice).

Závišice (Sedlnice)

Hladinoměrné čidlo je umístěno na hlavním silničním mostě v obci. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Obec dále varuje obec Sedlnice, která se nachází na toku pod obcí a také příslušné ORP (Kopřivnice).

Ženklava (Sedlnice)

Hladinoměrné čidlo kat. C je umístěno na hlavním silničním mostě v severní části obce. Profil monitoruje hlídková služba obce. Profil je vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Obec dále varuje město Štramberk, které se nachází na toku pod obcí, a také ORP Kopřivnice. Hlásný profil je ve správě obce Ženklava.