Povodňový plán SO ORP KuřimSrážkoměry - Kuřim

Brno-Žabovřesky

Srážkoměrná stanice se nachází na ulici Štursova na střeše objektu č. p. 2578/43. Stanice spadá do povodí III. řádu - Svratka po Svitavu. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Brno.

Chudčice

Srážkoměrná stanice se nachází v areálu obecního vodojemu v obci Chudčice. Je zde umístěna pomocí nerezového stojanu s betonovou základovou deskou. Záchytná plocha srážkoměrné stanice se nachází 1 m nad úrovní střechy. Provozovatelem srážkoměru je obec Chudčice.

Kuřim (hasičská zbrojnice)

Srážkoměrná stanice je umístěna v areálu hasičské zbrojnice v jižní části intravilánu města Kuřim. Provozovatelem srážkoměru je město Kuřim.

Kuřim (městský úřad)

Srážkoměrná stanice je umístěna na střeše městského úřadu (Jungmannova 968/75), v severní části intravilánu města. Provozovatelem srážkoměru je město Kuřim.

Malhostovice

Srážkoměrná stanice pro měření ve vegetačním období je umístěna na garáži č. 21, na p. č. 470 v obci Malhostovice. Provozovatelem srážkoměru je obec Malhostovice.

Skalička

Srážkoměrná stanice je umístěna na střeše vrátnice areálu koupaliště v obci Skalička. Provozovatelem srážkoměru je městys Drásov.

Tišnov, Hájek

Srážkoměrná stanice je umístěna na zemědělské stavbě č. p. 24, v k. ú. Hájek u Tišnova. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Brno.

VD Brno

Srážkoměrná stanice se nachází v městské části Brno - Kníničky, nedaleko hráze Brněnské přehrady. Provozovatelem srážkoměru je Povodí Moravy, s. p.

Velká Bíteš

Srážkoměrná stanice se nachází ve střední části intravilánu města Velká Bíteš. Stanice je uzpůsobena pro celoroční měření srážek. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Brno.