Povodňový plán obce OdroviceHladinoměry - Odrovice

Ivančice (Jihlava)

Hlásný profil kat. A se nachází v západní části obce Moravské Bránice 100 m nad mostem Železňák na levém břehu Jihlavy. Profil je osazen hladinoměrným a průtokoměrným čidlem s automatickým přenosem naměřených dat. SPA jsou platné pro úsek: Ivančice - Přibice. Profil je ve správě ČHMÚ Brno.

Mohelno (Jihlava)

Hlásný profil kat. A se nachází v jižní části městyse Mohelno 100 m pod údolní nádrží Mohelno na levém břehu Jihlavy. Profil je osazen hladinoměrným a průtokoměrným čidlem s automatickým přenosem naměřených dat.
SPA jsou platné pro úsek: Mohelno - Ivančice. Profil je ve správě ČEZ.

Moravský Krumlov (Rokytná)

Hlásný profil kat. A se nachází v severní části města Moravský Krumlov na mostě ulice Pod Zámkem na pravém břehu toku Rokytná. Profil je osazen hladinoměrným a průtokoměrným čidlem s automatickým přenosem naměřených dat.
SPA jsou platné pro úsek: Moravský Krumlov - Ivančice. Profil je ve správě ČHMÚ Brno.

Oslavany (Oslava)

Hlásný profil kat. A se nachází v jihovýchodní části intravilánu města Oslavany v blízkosti ČOV na pravém břehu Oslavy. Profil je osazen hladinoměrným a průtokoměrným čidlem s automatickým přenosem naměřených dat.
SPA jsou platné pro úsek: Náměšť nad Oslavou - ústí toku. Profil je ve správě ČHMÚ Brno.

Smolín (Jihlava)

Na mostu vedle místní části Pohořelice - Smolín se nachází hlásný profil kategorie C. Profil má automatický přenos dat a jeho provozovatelem je město Pohořelice.