Povodňový plán města ÚvalySrážkoměry - Úvaly

Březí (Výmola)

Srážkoměrná stanice se nachází v obci Březí, na Průmyslové ulici u č. p. 102. Provozovatelem srážkoměru je obec Březí.

Káraný

Automatická srážkoměrná stanice se nachází v intravilánu obce Káraný, v nadmořské výšce 170 m. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Praha.

Mrzky

Automatická klimatologická stanice se nachází v obci Mrzky, na zahradě rodinného domu č. p. 89. Provozovatelem stanice je ČHMÚ Praha.

Praha, Běchovice (PVS)

Automatická klimatologická stanice se nachází v městské části Praha - Běchovice v areálu ČOV Běchovice. Provozovatel srážkoměru je ČHMÚ.

 

Praha, Horní Počernice (PVS)

Srážkoměrná stanice se nachází v areálu společnosti Vodovody a kanalizace, a. s. na ulici U úlů. Provozovatelem srážkoměru je hlavní město Praha.

Praha Kbely

Srážkoměrná stanice je umístěna v areálu vojenského letiště Praha - Kbely. Úhrny srážek jsou zde měřeny nepřetržitě od roku 1939. Provozovatelem srážkoměru je ČHMÚ Praha.

S1 Čelákovice

Srážkoměrná stanice je umístěna v Záluží u Čelákovic na křižovatce ul. Haškova a Zálužská na sloupu VO. Instalace je provedena na výložníku ve výšce cca 3,5 m. Přenos dat je přes telemetrickou jednotku a napájení z vlastní baterie. Provozovatelem srážkoměru je město Čelákovice. 

 

S1 Sibřina

Srážkoměrná stanice je umístěna na levém břehu Sibřinského potoka, na vodárenském objektu. Provozovatelem srážkoměru je obec Sibřina.

S1 Škvorec

Srážkoměrná stanice je umístěna na veřejném osvětlení v blízkosti křižovatky ulic Tyršova a Ke Spejcharu. Provozovatel srážkomeru je městys Škvorec.