Povodňový plán obce Dolní MoravaHladinoměry - Dolní Morava

Dolní Morava (Morava)

Hladinoměr kat. C je umístěn na silničním mostě v přilehlé části jižně od obce Dolní Morava. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Malá Morava. Obec Malá Morava, která je provozovatelem, dále varuje město Hanušovice, které se nachází níže na toku pod obcí a příslušné ORP (Šumperk). Provozovatelem hladinoměru je obec Malá Morava.

Dolní Morava (Morava) u Sněžníku

Hladinoměrná stanice Dolní Morava se nachází na mostní konstrukci u hotelu Sněžník. Profil monitoruje hlídková služba obce. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Dolní Morava. Obec dále varuje obec Malá Morava a města Hanušovice a Králíky, které se nachází níže na toku a také informuje příslušné ORP (Králíky). Provozovatelem je obec Dolní Morava.

Vlaské (Morava)

Hladinoměr kat. A se nachází v obci Malá Morava, pod mostem přes Moravu na silnici Hanušovice - Malá Morava na pravém břehu řeky Moravy. Provozovatelem je ČHMÚ Ostrava.