Povodňový plán obce Malá MoravaHladinoměry - Malá Morava

Dolní Morava (Morava)

Hladinoměr kat. C je umístěn na silničním mostě v přilehlé části jižně od obce Dolní Morava. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Malá Morava. Obec Malá Morava, která je provozovatelem, dále varuje město Hanušovice, které se nachází níže na toku pod obcí a příslušné ORP (Šumperk). Provozovatelem hladinoměru je obec Malá Morava.

Sklené (Malá Morava)

Hladinoměr je umístěn na silničním mostě v místní části Malá Morava - Sklené. Profil monitoruje hlídková služba obce, dále je profil vybaven automatickým přenosem dat s možností zasílání varovných sms zpráv. Příjemce zpráv hlídkové služby o výšce hladiny je Obecní úřad Malá Morava. Obec Malá Morava, která je provozovatelem, dále varuje město Hanušovice, které se nachází níže na toku pod obcí a dále varuje příslušné ORP (Šumperk).

Vlaské (Morava)

Hladinoměr kat. A se nachází v obci Malá Morava, pod mostem přes Moravu na silnici Hanušovice - Malá Morava na pravém břehu řeky Moravy. Provozovatelem je ČHMÚ Ostrava.